אודותינו

עו"ד דוד גולדמן | עו"ד מיכל זילברשטיין

עו”ד דוד גולדמן | עו”ד מיכל זילברשטיין

משרד עורכי הדין ד. פוטשבוצקי הוקם בשנת 1954, ומאז ועד היום מציע את שירותיו הייחודיים למגזר העסקי, הציבורי והפרטי בתחומי המיסוי המגוונים, בליווי שוטף ובמציאת פתרונות לסוגיות שונות.

הודות לערכי שירות מעולים, גישה אישית ומציאת פתרונות מדויקים לכל לקוח, צבר המשרד מוניטין מוצק כגוף מקצועי ומעורב, המחויב לתוצאות אופטימאליות בהיבטי המיסוי השונים.

סיוע בזמן אמת

שירותי המשרד מוענקים לגופים עסקיים וציבוריים במציאת דרכים לגיטימיות להפחתה אופטימלית של חבות המס הישראלית. זאת, תוך הקפדה על מקצועיות ומצוינות, בכל תחומי המס הרלוונטיים לפעילות הלקוחות, בארץ ובחו”ל.

המשרד מספק ליווי שוטף לאנשי המס בארגון, מעניק תגובה מידית ובזמן אמת לסוגיות שונות המתעוררות במהלך העסקים, ומאפשר מניעה של חשיפות מס בשלב מוקדם ככל האפשר. בכך מסייע המשרד לניהול עסקי שוטף, שקט ובטוח, תוך התאמת פתרונות מיסוי מדויקים לכל לקוח ולכל סיטואציה.

לקוחות המשרד זוכים לבחינת כל היבטי המיסוי הקיימים בפעילותם, המיסוי הישיר והמיסוי העקיף, בדיקת ההשפעות ההדדיות ביניהם, תכנון המס באופן לגיטימי ויצירת תשתית יציבה המאפשרת התנהלות תקינה, הן פנימית והן מול רשות המסים.

ניהול הקשר מול רשות המסים

לאחר בחינת פעילותו העסקית של הלקוח ובהתייעצות מלאה אתו, נבחרת דרך הפעולה ובמקרים הרלוונטיים מוצעת אפשרות לפנות לרשות המסים לקבלת אישורה, הן במישור המיסוי הישיר והן במישור המיסוי העקיף.

במסגרת פניית המשרד לרשות המסים, נכתבת בקשה מנומקת ומפורטת, על בסיס החקיקה, פרשנותה וההלכה הפסוקה, ומנוהל משא ומתן עם רשות המסים לקבלת התוצאה הטובה ביותר ללקוח. בדרך זו מושגת ללקוח רמת הוודאות הגבוהה ביותר בסוגיות המיסוי הנבחנות.

משרד עורכי הדין ד. פוטשבוצקי

משרד עורכי הדין ד. פוטשבוצקי

המשרד פועל עבור לקוחותיו, הנדרשים לסיוע בשעה שרשות המסים עורכת ביקורת על פעילותם העסקית.

בשלב זה מלווה המשרד את הלקוח, תוך שיתוף פעולה מלא עם רואי החשבון ועורכי הדין שלו, בהתייעצות השוטפת כמו גם בייצוג מול רשות המסים. אם לא הושגה הסכמה בשלב הביקורת והוצאה שומה, המשרד מטפל בהגשת השגה מפורטת ומנומקת עליה. בהמשך מנהל המשרד דיונים מקצועיים עם כל הגורמים הרלוונטיים ברשות המסים.

בעת ניהול הליך ההשגה שם המשרד דגש מיוחד על הכנת התשתית הראייתית והמשפטית, הן לצורך הגעה להסכם עם הרשות והן במבט לעתיד, במידה שיתברר הצורך להגיש ערעור לבית המשפט, או ערר לוועדת הערר.

ייצוג בהליכים משפטיים

המשרד מייצג את לקוחותיו בכל ההליכים המשפטיים הנדרשים במקרה שמתעוררת מחלוקת מהותית מול רשות המסים, בין לצורך הגעה להסכם פשרה מחוץ לכותלי בית המשפט, ובין לצורך הגעה להכרעה משפטית בבית המשפט המחוזי או בבית המשפט העליון.